2015-01-05

MAKIETY 15MM (FOW) - Idealna na betonowe zapory przeciwczołgowe mata silikonowa z Lidla


FAT SEPARATING MAT BY LIDL

Tym razem Lidl zaskoczył mnie ciekawym kuchennym produktem, który idealnie nadaje się do bardzo szybkiego wykonania naprawdę sporej ilości pasów betonowych zapór przeciwczołgowych. "Silikonowa mata do oddzielania tłuszczu" o wymiarach 400x290x8mm ma strukturę idealnie je odwzorowującą (te symetryczne, bo były jeszcze niesymetryczne). Wystarczy ją pociąć, ponaklejać na odpowiednie podstawki i wykończyć. Do sprawdzenia pozostaje jedynie kwestia czy silikonu trzymają się farby akrylowe (lub jakiekolwiek inne do rozjaśniającego drybursh'u). Nawet jeśli nie za bardzo, to szary kolor jest bardziej do zaakceptowania niż np. czerwony lub żółty ;).

Myślę, że jest to bardzo ciekawa propozycja nie tylko dla graczy FOW, ale także wszelkich systemów SF. Ilość pozyskanych z maty bloczków jest taka, że można pomyśleć o zagrodzeniu całego stołu, a cena za to cudo to tylko 22zł! Do skali 20mm wykonane w ten sposób zapory mogą być trochę za małe (szerokość podstawy 12mm, wysokość bloczka 7, całości 8mm), natomiast do skali 15mm są moim zdaniem idealne. Maty są w sprzedaży od dziś, tj. 5.01.2015, więc jeszcze może się da je upolować.


To nie pierwszy ciekawy produkt od Lidla, który z powodzeniem można wykorzystać na makiecie - jakiś czas temu znalazłem coś takiego: MAKIETY 15MM (FOW) - Zaorane pole uprawne.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz