2014-11-24

INNE - Farby, pasty i pędzle w sieci LIDL (od 27.11)


Oferta "Dla małych plastyków" w sieci LIDL od 27 listopada

Tym razem w ramach cyklu "Dla małych plastyków" od 27 listopada w sieci sklepów LIDL można znaleźć kilka ciekawych rzeczy w przyzwoitych cenach. Jakość produktów spod marki 'CREA BOX Marbau' powinna być zadowalająca (wyprodukowane w Niemczech przez firmę Marbau GmbH - parę miesięcy temu kupiłem zestaw farb akrylowych 5x80ml w promocji za 15zł zamiast 20 - to typowe gęste "tubkowe" akryle jak w sklepach dla plastyków). Półlitrowa butla czarnego akrylu może być bardzo wydajna do makiet jeśli jest tak gęsty jak ten z zestawu, który posiadam. Ja na pewno przyjrzę się pędzlom nylonowym i rozważę zakup past akrylowych.

7 komentarzy:

 1. Dzieki za cynk! Przyda sie :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tym razem oferta jest dość bogata, myślę że jest kilka produktów, które mogą się przydać, a sporo osób jednak ma bliżej do Lidla niż do sklepu dla plastyków.

   Usuń
 2. Dzięki za info. Pasta strukturalna może będzie lepsza od GW.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Daj znać z czego będziesz zadowlony.

   Usuń
 3. Jak ktoś robi zimowe makiety/dioramy/stół bitewny, to szczerze polecam spray z efektem szronu. Matowe wykończenie, "szron" się nie kruszy, nie ściera i nie lepi się do figurek. Kupiłem dwie puchy. Jedna poszła na stół, druga pójdzie na budynki :) W puszkach jest też lakier błyszczący. Kupiłem, ale jeszcze nie testowałem :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Chciałem podziękować za informację.
  Dzięki niej zakupiłem sobie pasty strukturalne (grubo i drobno ziarniste), farbę akryl czarną 0,5l i "pędzle" do past strukturalnych.
  Jestem po pierwszym użyciu, zmieszałem obie pasty i dodałem czarnej farby, otrzymując szary mix.
  Posłużył mi do wykonania podkładów pod lasy.
  Na chwilę obecną jestem bardzo z zakupu zadowolony.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też kupiłem te pędzle do past strukturalnych (nie było ich w gazetce) i uważam, że to dobry zakup.

   Usuń