2011-12-11

INNE - Witamy na naszym blogu!

Witamy na naszym blogu!
Blog został utworzony w celu łatwego publikowania różnych treści związanych z naszym hobby - grami bitewnymi. Jest on kontynuacją idei strony internetowej utworzonej w 2005 roku, której rozwijanie okazało się dla nas niestety zbyt kłopotliwe technicznie.
Blog będzie poświęcony grze Warzone, w którą gramy od ponad sześciu lat oraz grze Flames of War, w którą grać przymierzamy się już od roku.
Tematyka publikowanych postów będzie dotyczyć przede wszystkim: figurek, makiet, zagadnień warsztatowych oraz raportów z bitew lub turniejów, które czasem zdarza nam się organizować.
Publikowane posty będą dotyczyć naszej aktualnej działalności, jak i wydarzeń z przeszłości, które naszym zdaniem warte są opublikowania na blogu.
Zapraszamy do obserwowania bloga oraz komentowania wpisów.

Pozdrawiamy,
badjaq i klimoo


Poniżej wstępniak z 2005 roku z naszej pierwszej strony internetowej 
(myślę, że warto go tutaj przytoczyć)

Witamy wszystkich fanów Warzone. Postanowiliśmy stworzyć własne miejsce w sieci, w którym będziemy mogli publikować różne materiały poświęcone tej grze. Do stworzenia własnej strony skłoniły nas smutne przemyślenia, że gra którą jesteśmy zafascynowani już od dość dawna (od czasów dodatków do Magii i Miecza), jest bardzo niszowa... Złożyły się na to różne czynniki, jakie - nie wnikamy... Faktem jest, że złote czasy pierwszej edycji, która była pierwszą grą bitewną po polsku, bezpowrotnie minęły... Właściciele krakowskich sklepów z grami jednoznacznie twierdzą, że drugą edycją się "sparzyli"... Do tej pory zalegają im blistry, którymi w zasadzie nikt się nie interesuje lub wyzbyli się ich całkiem... Pozornie skazana na zagładę gra, wyszła jednak z niebytu za sprawą trzeciej edycji, wydanej już przez zupełnie kogoś innego... Nasze zainteresowanie również odżyło. Nie jesteśmy "wielkimi" graczami, ale chcemy dać coś od siebie i stworzyć miejsce w sieci, gdzie będzie można coś o Warzone znaleźć. Zasoby polskiego internetu są bardzo ubogie, dlatego mamy nadzieję, że strona zostanie zauważona, zwłaszcza przez tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z Warzone. Będziemy publikować zdjęcia figurek pomalowanych przez nas oraz różne materiały dotyczące warsztatu, makiet oraz imprez na których będziemy, etc. Chcielibyśmy promować przede wszystkim większą dbałość o wygląd armii. Nie twierdzimy, że super malujemy, ale chcemy pokazać, że nie jest to takie trudne i każdy, może to robić, trzeba po prostu próbować. Jeśli się czegoś nie umie, to zawsze można się tego nauczyć !!! Chcemy by strona istniała długo. Na początku będzie ona skromna w treści, ale będziemy się starali sukcesywnie ją rozwijać. Mimo że grą tą interesujemy się dość długo, to dopiero od niedawna zaczęliśmy kompletować armie. Już niedługo spróbujemy swoich sił na turniejach... Dzielcie się z nami opiniami o stronie oraz jej zawartości na naszym forum: (...). Zapraszamy również do zerknięcia do innych działów, np. w dziale "Wargaming 1:72 scale" będzie obszernie poruszona tematyka makiet (...)

badjaq & klimoo
20.12.2005

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz